مشاوره در زمینه جمع‌آوری و مدیریت داده‌ها مبتنی بر ایزو ۱۴۲۲۴

یکی از مهمترین موارد در نگهداری و تعمیرات بحث جمع­‌آوری داده‌­ها مبتنی بر استاندارد ۱۴۲۲۴ می‌­باشد. امروزه در تمامی صنایع کشور از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی و … می‌­توان با استفاده از این استاندارد مرجع، در به وجود آمدن خرابی­‌های زودهنگام جلوگیری به عمل آورد. از این رو، پیشنهاد ما به سازمان‌­ها ارزیابی کارشناسانه در این زمینه به جهت هماهنگ نمودن تجهیزات با یک آهنگ شیوا و در راستای آن، بهبود روند فرآیندی است. در این زمینه تلاش می­‌گردد تمامی متدهای ذکر شده در استاندارد با ریزبینانه‌­ترین موارد ارزیابی و در راستای صحیح آن، اقدامات لازم به عمل آید.

علاوه بر این مشاور می­‌بایست منطقی برای دسته‌­بندی و ایجاد درختواره تجهیزات ایجاد نماید و برای واحدها پس از جمع­‌آوری اطلاعات توسط کارفرما، بر اساس این منطق نسبت به ایجاد دسته‌­بندی تجهیزات اقدام نماید.

 

در این راستا مرکز آیریم به عنوان مشاور، نرم‌­افزار فعلی نگهداری و تعمیرات و کیفیت جمع‌­آوری داده های پایه سیستم نت را ارزیابی نموده و براساس وضعیت فعلی سیستم، دستورالعملی جهت جمع‌­آوری اطلاعات پایه ارائه خواهد داد. علاوه بر این، اطلاعات پایه یک تجهیز بصورت پایلوت جمع‌­آوری می­گردد تا پرسنل کارفرما با نحوه اجرای کار بیشتر آشنا شوند. همچنین مجموعه مشاور در زمان اجرای کار بر روی سایر تجهیزات، در کنار کارفرما بوده و بر روند انجام کار نظارت خواهد داشت.

  1. برگزاری دوره­‌ی آموزشی جمع آوری اطلاعات
  2. ارزیابی سیستم نرم‌افزار فعلی و ارزیابی جمع‌آوری داده‌های نت و قابلیت اطمینان مبتنی بر ایزو ۱۴۲۲۴
  3. تدوین دستورالعمل جمع‌آوری اطلاعات مطابق با استاندارد ۱۴۲۲۴و NORSOK Z008
  4. جمع­‌آوری اطلاعات پایه تجهیزات

 

تمامی مفاهیم فوق به صورت کامل‌ و جامع در دوره آموزشی جمع‌آوری اطلاعات پایه تجهیزات مبتنی بر ایزو ۱۴۲۲۴ توسط مرکز آیریم ارائه می‌گردد.

جهت اخذ مشاوره در زمینه جمع آوری اطلاعات پایه تجهیزات مبتنی بر استانداردهای به روز، با شماره زیر تماس حاصل فرموده و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مرکز آیریم با شما تماس بگیرند.

شماره تماس : ۰۹۱۲۲۰۰۲۴۰۶
آدرس پست الکترونیک (ایمیل) : info@i-ream.com

نام *
Fill out this field
نام شرکت *
Fill out this field
سمت سازمانی *
Fill out this field
شماره تماس *
Fill out this field
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
توضیحات تکمیلی
Fill out this field
Select an option
فهرست