مشاوره در زمینه اولویت‌بندی تجهیزات و دستورکارهای نگهداری و تعمیرات

تحلیل بحرانیت دارایی و در ادامه اولویت بندی تجهیزات بسیار مهم است. مسیر بهبود قابلیت اطمینان باید از بحرانی­ترین دارایی‌­ها آغاز شود. ارزیابی اولویت بندی باید شامل چگونگی تاثیر قابلیت اطمینان بر هزینه­‌ی تولید از دست رفته، هزینه­‌ی تعمیر، تاثیر بر ایمنی، و محیط زیست باشد. عموما کارکنان با تجربه فهمی معقول از میزان بحرانیت واحد یا تجهیز دارند که می‌­تواند با استفاده­‌ی از ابزار ارزیابی بحرانیت پشتیبانی شود. در این مرحله دستورالعمل تحلیل بحرانیت دارایی ارائه می­‌گردد. همچنین ابزار ارزیابی بحرانیت دارایی ارائه و برای دارایی­های سازمان تحلیل بحرانیت انجام می­‌گیرد.

در این راستا مرکز آیریم به عنوان مشاور، دستورالعمل اولویت‌بندی تجهیزات شرکت کارفرما را مطابق با شرایط سیستم کارفرما و وضعیت تجهیزات شرکت کارفرما تدوین نموده و در اختیار آن شرکت قرار می­‌دهد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر پرسنل مجری کار، اولویت‌­بندی روی یک واحد بصورت پایلوت توسط مجموعه مشاور انجام خواهد شد و در مورد سایر واحدها نیز مجموعه مشاور در کنار پرسنل کارفرما حضور داشته و بر روند انجام کار ارزیابی و نظارت خواهد داشت.

  • خروجی‌ها
  • برگزاری دوره­‌ی آموزشی اولویت­­‌بندی تجهیزات
  • تدوین دستورالعمل اولویت‌­بندی تجهیزات
  • اجرای اولویت‌بندی تجهیزات

جهت اخذ مشاوره در زمینه اولویت بندی تجهیزات، با شماره زیر تماس حاصل فرموده و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مرکز آیریم با شما تماس بگیرند.

شماره تماس : ۰۹۱۲۲۰۰۲۴۰۶
آدرس پست الکترونیک (ایمیل):  info@i-ream.com

نام و نام خانوادگی *
Fill out this field
نام شرکت *
Fill out this field
سمت سازمانی *
Fill out this field
شماره تماس *
Fill out this field
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
توضیحات تکمیلی
Fill out this field
Select an option
فهرست